rus eng lat 
 

atsauksmes

Alekseju kā mūsu kāzu fotografu izvēlējāmies draudzīgo cenu dēļ un ne mirkli to nenožēlojam. Tā kā neesam no tiem, kas pieraduši pozēt kameru priekšā, bija ļoti patīkami, ka nedzirdējām neskaitāmus norādījumus kā pagriezt galvu vai pacelt kāju. Jutāmies brīvi un fotogrāfs vienkārši ķēra kadrus. Gaidīt apstrādātās bildes, bija ļoti interesanti, jo aptuveni zinājām, kādi kadri būs no dzimtsarakstu nodaļas un fotosesijas, taču nebija nojausmas, kādas bildes būs no viesu mājas. Gala rezultāts mūs ļoti, ļoti apmierina. Skatoties skaistajās bildēs, vienmēr atcerēsimies mūsu kāzu dienu un tās dienas emocijas.

Maija un Jānis

Paldies Tev, Aleksej, par superīgajiem foto mirkļiem. Ir pagājis gads, bet sajūta - mūsu kāzu diena bija tikai vakar. Caur fotokameras aci Tu proti spēlēties ar gaismu un ēnu un savienot krāsaino ar melnbalto.

Laura un Slaviks

Спасибо Вам Алексей, за красивые моменты которые вы смогли запечатлить. Несмотря на холод на снимках чувствуется только тепло и радость. Мы очень довольны и каждый раз пересматривая улыбаемся и ошущаем тот прекрастный день заново!

Вадим и Лига


Milzīgs paldies, Aleksej, ka iemūžināji mūsu balto dienu.

Kāzu dienā Tu biji visur klāt, bet tai pat laikā biji pilnīgi nemanāms. Spēji noķert unikālus kadrus visiem svarīgākiem mirkļiem. Bildes vienkārši fantastiskas, dabiskas un apstrāde perfekta.

Sadarboties bija vienkārši un patīkami. Ņemot vērā, ka līgavainim nepatīk bildēties un bildēs viņš nesmaida... Aleksejs, izdarīja visu (sasmīdināja), un bildēs bija smaids.

Esam ļoti pateicīgi par mūsu ģimenes pūru - kāzu bildēm.

Vita un Kaspars

Vēlreiz sakam Tev LIELU PALDIES!

Ļoti skaistas bildītes!!!! Ir noķerti pat prikolīgi momentiņi! Skatoties bildītes, pilnīgi liekas, ka vēlreiz piedzīvojam šo mūsu īpašo dienu! Pārņem patīkamas sajūtas un emocijas! Paldies Tev, ka biji kopā ar mums un davāji neaizmirstamus mirkļus un fantastiskas bildītes par piemiņu!

Agnese un Zigmārs :)

Gribējām pateikt lielum lielu PALDIES par bildēm. Mums bildes patika. Nemaz negaidījām no mūsu mazās kāzu fotosesijas parkā tādu rezultātu. Pat nemanījām, pa kuru laiku tik daudz mirkļu paspējāt noķert. UN vēl gandrīz katrs kāzu viesis tika pie individuālas fotogrāfijas. Vēlreiz, paldies, un uz tikšanos vēl kādreiz!!!!!!

Ilze un Edgars

Мы очень довольны процессом и результатом проведенной фотосессии.

В первый раз  у нас был такой опыт (и  скажу вам, точно не в последний раз, мы к вам ещё обратимся!), но благодаря доброжелательной и профессиональной атмосфере, все прошло весело и здорово!

Огромное спасибо за проделанную работу! Самое приятное, что не надо было стоять в определенной позе, а можно просто подурачиться на камеру.

И мне кажется, что благодаря этой веселой атмосфере фото получились не просто красивыми, но и живыми.

Огромное спасибо за прекрасно проведенное время!Невероятная положительная энергетика,масса эмоций))съемка просто в радость)!!

Александра и Тимур

Фотографа мы выбирали долго и мучительно! :) пересмотрели работы массы фотографов. Мы хотели, чтобы это была красивая креативная свадебная фотография! Чтобы на века!) Нам очень повезло, и мы нашли Алексея Рутковского. Нас подкупили не только красочные фотографии на сайте, но и при встрече, когда мы увидели отношение Алексея к своей работе! Алексей - прекрасный фотограф и замечательный человечек, умеющий найти подход, раскрепостить и заставить улыбаться =P Ему всегда было чем нас озадачить ( в хорошем смысле этого слова), предложить новые идеи для съемки. Мы бегали, прыгали, обнимались, целовались… Фото-день пролетел незаметно. Были невероятно приятно удивлены полученному результату, фотографии получились теплыми, яркими и романтичными. Несмотря на загруженность, Алексей выполнил работу в оговоренные сроки. Мы ни разу не пожалели, что выбрали именно Алексея для запечатления нашего праздника для истории =). А родственники и друзья до сих пор высказывают свои восхищения по поводу увиденных работ, говорят, что таких замечательных и необычных фотографий еще ни у кого не видели! Алексей, ещё раз ОГРОМНОЕ спасибо за прекрасные фотографии!

Алёна и Сергей

Aleksejs Rutkovskis © 2012-2021
(+371) 26489916
aleksejs@rutkovskis.lv