rus eng lat 

Pakalpojumi:

Love story ...

Romantiska pastaiga jeb Jūsu mīlas stāsts kādā īpaši izvēlētā vietā Rīgā vai arī kādā citā Latvijas nostūrī. Tā var būt pastaiga gar jūru, jāšana ar zirgem pa mežu, romantiska pastaiga pa noslēpumaini izgaismotām vecrīgas ielām vai arī mierīga pasēdēšana kādā no pilsētas krāšņajiem parkiem.

Šis ir laiks Jums diviem:

Laiks ieskatīties vienam otram acīs un atcerēties cik stipri Jūs mīlat...

Laiks uzsmaidīt un nedaudz paflirtēt vienam ar otru...

Laiks ļauties mīļiem un sirsnīgiem apskāvieniem vai arī kaislīgiem skūpstiem...

Kāzas ...

Ar lielāko prieku kļūšu par Jūsu kāzu fotogrāfu! Iepriecināšu Jūs ar emocionālajām un krāšņajām bildēm, kurās atspoguļošu visu kāzu gaitu sākot ar līgavas sagatavošanu līdz pat mičošanai un tortes pasniegšanai!

Nalaidīšu garām cilvēku emocijas, kā arī šīs dienas īpašo atmosfēru un noskaņojumu, kas piedos bildēm "dzīvību" un paspilgtinās to individualitāti!

Visas bildes iziet papildus datorapstrādi un tiek ierakstītas speciāli noformētajā diskā. Disku ar apstrādātām kāzu bildēm jaunais pāris saņem maksimāli īsajos termiņos!

Nepieciešamības gadījumā, ar pieku dalīšos savā pieredzē, palīdzēšu sastādīt kāzu programmu un izvēlēties skaistas un interesantas vietas priekš Jūsu pastaigas!

Pēckāzu fotosesija ...

Jums prātā ir kāda neparasta un ekstravaganta ideja, kuru vēlaties realizēt, bet negribās sabojāt kāzu kleitu pirms svinīgas ceremonijas? Tādā gadījumā pēckāzu fotosesija ir domāta tieši Jums. Tā var būt peldēšanās jūrā, kopīga “lietus vannas” baudīšana, skriešana pa dubļiem vai arī  vārtīšanās siena kaudzē...  Absolūti jebkas no kā Jums nav bail un ko gribētos izdarīt/izbaudīt. Nu jau ir pagājušas dažas dienas no kāzu ceremonijas un kāzu kleita vairs nav šķērslis, kas Jūs atturēs no kā “neprātīga” un avantūriska, ko vēlāk varēsiet atcerēties.

Bērnu fotosesijas ...

Praktiski katram no mums mājās ir kāds īpašš, speciāli noformēts albūms ar mūsu bērnības fotogrāfijām. Parasti tur krāsainiem burtiem ir rakstīts kas tāds: “Jānīša kristības”, “pirmie soļi”, “pirmais zobiņs”, “Jančuks bērnudārzā”, “ziemassvētku eglīte” vai arī vienkārši “8. gadi”.

Diemžēl bieži vien šķirstos šos albūmus mums nākas atdzīt, ka šo bilžu skaits ne vienmēr ir  tik liels, kādu mums to gribētos redzēt.  Bieži vien arī pašu bilžu kvalitāte liek sarūktināties, jo vairākas no tām ir izplūdušas un miglainas. Dažreiz vienkārši rodas triviāls jautājums, bet kas manā dzīvē ir noticis starp “ziemassvētku eglīti”, kura norisinājas 6.gadu vecumā un “8. gadiem” ???

Laikam ir nepārvarama tendence ātri skriet uz priekšu un neapstāties. Arī mūsu bērni aug un nepārtraukti izmainās. Viņu dzīvē ir pilna ar daudziem interesantiem notikumiem... sākumā tas ir bērnudārzs, vēlāk seko skolas gadi pēc tam arī universitāte. Kāds no mūsu mazuļiem ir jaunais sportists un piedalās sacensībās, cits dejo tautasdeju kolektīvā, kāds dzied un uzstājas koncertos, kādam mājās mīt jaunais mākslinieks, kurš var palielīties ar saviem krāsainajiem zīmējumiem. Katram no mums ir kāds talants, kas tāds, ko varētu parādīt citiem. un par ko būt lepnam.

Visus šos un arī daudzus citus notikumus nebūtu jāpalaiž garām. Šie mirkļi ir jāatcerās!!! Skaistas un spilgtas fotogrāfijas palīdzēs Jums apstādināt laiku un ļaus šos patīkamos un svarīgus dzīves mirkļus glābāt savās atmiņās un nekādā gadījumā par viņiem neaizmirst!

Korporatīvie pasākumi ...

Jūsu uzņēmumam ir gaidāms kāds svarīgs notikums. Tuvojas ziemassvētku balle, irieplānotas sporta spēles vai kāds stratēģiskais seminārs? Varbūt ir gaidāma kāda svinīga sapulce vai arī ieplānota labāko darbinieku sumināšana? Padariet šo notikumu vēl krāšņāku dāvinot saviem kolēģiem jaukas fotogrāfijas un spilgtas atmiņas par šo īpašo dienu! Viesiem ir labi zināms, cik patīkami ir strādāt motivētu un laimīgu darbienieku kolektīvā!

Pasākuma bildes ir iepējams ierakstīt diskos ar īpašo noformējumu individuāli katram pasākuma dalībniekam vai arī izvietot uz speciāla servera. Uz darbinieku e-pastu adresēm tiek nosūtīts šifrētais piekļuves kods, kas ļauj viņiem lejuplādēt pasākuma fotogrāfijas.

Sporta svētki/pasākumi ...

Ja Jums ir ieplānots kāds sporta pasākums, piemēram, notiek basketbola sacensības vai  arī peldēšanas čempionāts. Iespējams kāds organiže makšķerēšanas matčus, orientēšanas sacensības vai arī kik-boksa čempionātu. Būšu priecīgs pavadīt dienu sportiska gara virpuļos, iemūžināt dalībdieku emocijas, apkārt valdošo atmosfēru un kopējo pasākuma noskaņojumu.


 
 
 
 
 
Aleksejs Rutkovskis © 2012-2021
(+371) 26489916
aleksejs@rutkovskis.lv